Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Nie żyje dwóch 19-latków

Utworzony przez ks.ADAM, 15 stycznia 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
ja888 napisał:
powiem ci jedno sam sie powies chlopak ma przyjaciol kolegow ibedzie mial bo napewno go nie zostawio tylko beda chcieli mu pomoc
nikogo nie zabilem i nie bede sie wieszal, ale widze ze ty chcesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red angel napisał:
RODZINA z premedytacją ZAMORDOWANYCH na pewno zadba o niego !!!!!!!!!!!!
slusznie!! dla nich nie bedzie wazne jaki to wartosciowy kolega!! dla nich, dla mnie i dla wielu innych ludzi jest on morderca, taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
nikogo nie zabilem i nie bede sie wieszal, ale widze ze ty chcesz
to po co taka glupia gadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
slusznie!! dla nich nie bedzie wazne jaki to wartosciowy kolega!! dla nich, dla mnie i dla wielu innych ludzi jest on morderca, taka jest prawda
mordercą ludzie wezcie sie zastanowcie co wy mowicie:(zal mi was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
to po co taka glupia gadka
moze i glupio to brzmi, ale tak sie dzieje, znam pare przypadkow (bardzo podobnych), to mowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą- jak wy możecie pisać takie rzeczy? To wielka tragedia. Życia nikomu nie wrócimy. Teraz trzeba trzymać kciuki i wspierać pasażera, który przeżył. Znałam wszystkich 3 chłopców oraz bardzo blisko jestem z rodziną jednego. Ten kto pisze głupoty w stylu pierwszego wypowiadającego się Pana nie ma pojęcia co wszyscy czujemy. Co przechodzą znajomi i rodzina. Kondolencje dla rodzin, które straciły bliskich oraz szybkiego powrotu do zdrowia i normalnego życia temu który przeżył. Przyjaciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
mordercą ludzie wezcie sie zastanowcie co wy mowicie:(zal mi was
zapewne znasz tego kierowce, dlatego go bronisz, postaw sie po stronie rodziny tych dwoch juz po tamtej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
moze i glupio to brzmi, ale tak sie dzieje, znam pare przypadkow (bardzo podobnych), to mowie
wiesz co jak nie mial im kto pomoc to tak zrobili a ten chlopak napewno nie zostanie sam ja go znam i wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
zapewne znasz tego kierowce, dlatego go bronisz, postaw sie po stronie rodziny tych dwoch juz po tamtej stronie
znam kierowce i pasazerow z jednym bylam dosyc blisko wiec wiem co czuja rodziny ale nie mozna odrazu oskarzac kierowcy to byl wypadek kierowca byl trzezwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z góry przepraszam za słowa ale odpier***cie się od kierowcy ok? Może dla wielu ludzi jest on tak jak mówicie mordercą ale przepraszam bardzo, czy jeżeli takie coś przydarzyłoby się komuś z waszej rodziny to też poleciałbyś do niego do szpitala i zaczął go wyzywać od morderców? Czy raczej starałbyś się w jakiś sposób pomóc? Wasze głupie pier***enie nie ma sensu i do niczego nie prowadzi! Chłopak i tak teraz będzie miał przesrane życie, więc opanujcie się..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóżcie IM niech zajmą się sportem,czy jakimś innym hobby,bo jak nie to takich zdarzeń będziemy mieć coraz więcej.Wyrazy współczucia dla rodzin tragicznego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to ja napisał:
Chłopak i tak teraz będzie miał przesrane życie
no i dobrze bo na to zasłużył. Będziemy jednak spokojni dopiero wtedy, kiedy odbiorą mu prawo jazdy do końca życia; przy przyłapaniu na jeździe bez uprawnień - dożywocie za zabicie kolegi(ów). Takich deb***i trzeba eliminować z ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz co ku*** mówisz.. Teraz to on i tak jest mniej groźny niż niejeden z pozornie grzecznych dzieciaków. Myślisz, że po takim czymś znów byłby w stanie jeździć szybko? Albo wgl jeździć. ODpier***CIE SIĘ ku*** OD NIEGO! NIE WY JESTEŚCIE TUTAJ OD SĄDZENIA I OCENIANIA! KIM WY DO ku*** JESTEŚCIE. Łatwiej poznęcać się nad czyjąś tragedią i nad osobą która i tak nie niesie już zagrożenia niż zrobić coś aby taka sytuacja się nie powtórzyła co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak napisał:
no i dobrze bo na to zasłużył. Będziemy jednak spokojni dopiero wtedy, kiedy odbiorą mu prawo jazdy do końca życia; przy przyłapaniu na jeździe bez uprawnień - dożywocie za zabicie kolegi(ów). Takich deb***i trzeba eliminować z ruchu drogowego.
ciekawe czy jak ty bylbys w takiej sytucji jak bys sie czul jakby ktos pisal takie glupoty wez sie zastanow...trzezwy kierowca i wypadek wiec nie mow ze to jego winna pasazerowi mogli zapiac pasy ale zaufali koledze ale niestety stalo sie ale mogli miec tez swoj rozum wic nie pisz bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie tego co dodał w artykule jakis nie kompetentny reporter. Zgineło dwóch pasażerów,z tego jeden zmarł w szpitalu, drugi na miejscu. kierowca znajduje się w szpitalu w cieżkim stanie ale miejmy nadzieje, że z tego wyjdzie.A teraz wiadomość dla tych którzy tutaj sie wypowiadają nie bedąc do końca w temacie.KIEROWCA POSIADAŁ PRAWO JAZDY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoss napisał:
Odnośnie tego co dodał w artykule jakis nie kompetentny reporter. Zgineło dwóch pasażerów,z tego jeden zmarł w szpitalu, drugi na miejscu. kierowca znajduje się w szpitalu w cieżkim stanie ale miejmy nadzieje, że z tego wyjdzie.A teraz wiadomość dla tych którzy tutaj sie wypowiadają nie bedąc do końca w temacie.KIEROWCA POSIADAŁ PRAWO JAZDY !!!
i dotego byl trzezwy!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ktorym miejscu dokladnie byl ten wypadek i jakim modelem volvo jechali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
ciekawe czy jak ty bylbys w takiej sytucji jak bys sie czul jakby ktos pisal takie glupoty wez sie zastanow...trzezwy kierowca i wypadek wiec nie mow ze to jego winna pasazerowi mogli zapiac pasy ale zaufali koledze ale niestety stalo sie ale mogli miec tez swoj rozum wic nie pisz bzdur
oni mogli zapiac pasy, a on mogl jechac przepisowo. BA MUSIAL!! kierowca odpowiada za swoich pasazerow, nie zapieli, wiec tym bardziej nie powinien zapierd jak durny. no sorry bardzo, ale przy 50 nawet bez pasow nic by im sie nie stalo, a skoro on mial pasy i ledwo zyje, to sobie pomyslcie jaka byla predkosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
oni mogli zapiac pasy, a on mogl jechac przepisowo. BA MUSIAL!! kierowca odpowiada za swoich pasazerow, nie zapieli, wiec tym bardziej nie powinien zapierd jak durny. no sorry bardzo, ale przy 50 nawet bez pasow nic by im sie nie stalo, a skoro on mial pasy i ledwo zyje, to sobie pomyslcie jaka byla predkosc
i nawet jabky mieli te pasy to nie ma pewnosci ze by przezyli najwidoczniej tak mialo byc szkoda chlopakow bo byli mlodzi i cale zycie przed nimi ale to nie znaczy ze trzeba odrazu kierowce od mordercow wyzywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
i nawet jabky mieli te pasy to nie ma pewnosci ze by przezyli najwidoczniej tak mialo byc szkoda chlopakow bo byli mlodzi i cale zycie przed nimi ale to nie znaczy ze trzeba odrazu kierowce od mordercow wyzywac
oj dobra, nie bede go wyzywal, nie moja sprawa. prokurator sie tym na pewno zajmie i wszystko bedzie nazwane po imieniu. a tak nie musialo byc, glupie tlumaczenie. nie zdziwie sie, jak mial z tego byc jakis kolejny filmik na youtube,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...